Menu
Košík

Blog RSS Feed

27 úno Perfektní pánské pyžamo pro Vašeho muže
Tomáš 0 1108
Hledáte dárek pro Vašeho partnera? Určitě Vás v dané chvíli nic nenapadá a začnete nápady hledat kde-kádě na internetu. Existuje množství hmotných věcí, které by ho skutečně potěšili. Muži obecně nemají rádi "měkké" dárky, jak je často zvykneme nazýv..
15 úno Vyberte si vhodnou plesovou dámskou podprsenku!
Tomáš 0 905
Plesová sezóna je v plném proudu a možná i Vy se chystáte na podobnou zábavu. Bez ohledu na to, zda máte v úmyslu absolvovat jen jeden nebo několik plesů, určitě se chcete ve společnosti cítit příjemně a chvíle s Vašimi blízkými či přáteli si vychutn..
27 led Neforemné prsa? Může za to i nevhodná dámská podprsenka!
Tomáš 0 936
Často si stěžujeme, že naše prsa jsou neforemné nebo povolené. V mnoha případech "obviňujeme" z tohoto stavu především náš věk, nebo gravitaci, která skutečně účinkuje, avšak ne v takové míře. Pokud to myslíme s pevným poprsím opravdu vážně, určitě s..
19 led Vypadejte štíhle i Vy - moudré tipy i s podprsenkou!
Tomáš 0 873
Nuže, zhubnout za pár dní několik kilogramů je často jen naše iluze. V mnoha případech to skutečně vzdáme hned druhý den s tím, že na to nemáme a dřina se pro nás skončila. Tak by to však rozhodně nemělo fungovat. My jsme si pro Vás připravili tipy, ..
31 pro Vyberte si s námi dámskou podprsenku pro Vás!
Tomáš 0 1039
Podprsenek má každá z nás v šatníku hned několik. Jak však ukázaly některé studie, ne každá si dokáže vybrat vhodné číslo podprsenky a vhodný střih podprsenky. Několik jednoduchých testů nám však bez problémů dokáže odhalit, zda jste si zakoupili vho..
23 pro Nenechte se zmást - toto spodní prádlo je základ!
Tomáš 0 804
Spodní prádlo a její nošení je každodenní záležitostí. Její samotná koupě však nemusí být jen nějakou rutinou, kterou absolvujete jednou za několik měsíců. Ve svém šatníku byste měli mít rozhodně několik specifických druhů spodního prádla. Každá žena..
Zobrazuji 1 až 6 z 10 (celkem stran 2)