Často si stěžujeme, že naše prsa jsou neforemné nebo povolené. V mnoha případech "obviňujeme" z tohoto stavu především náš věk, nebo gravitaci, která skutečně účinkuje, avšak ne v takové míře. Pokud to myslíme s pevným poprsím opravdu vážně, určitě si třeba dát pozor na svůj životní styl a výběr vhodné dámského prádla - především vhodné dámské podprsence. Ta někdy dokáže zázraky a její dlouhodobé nošení má i dlouhodobý pozitivní efekt.

Nevhodná dieta - nevhodná strava a vliv na prsa

Pokud něco není s naším tělem v pořádku, většinou se to týká naší stravy, ve které něco chybí nebo je tam něčeho přebytek. Kolísání váhy má za následek i nepřirozený tvar prsou a jejich postupné povislá. Jakmile ztratíte nebo přiberete, prsní tkáň se natáhne jako gumička a jeho pružnost se automaticky ztrácí.

Kouření a vliv na prsa

Skutečně kouření snad žádné oblasti lidského života nepomáhá. Negativa škodlivého nikotónu se tak neprojeví jen v plicích, ale způsobují i jakési předčasné stárnutí. Kouřením se velmi výrazně ničí elastin, tedy bílkovinná látka, která má za úkol zkrášlovat pokožku a celkový vzhled. Pleť tak ztrácí svou pružnost a prsa jsou často první, které si to odnesou.

Vhodná dámská prádlo - podprsenka a vliv na prsa

Vhodná dámská podprsenka skutečně dokáže víc, než si možná víte představit. Nevhodná velikost podprsenky zapříčiňuje bolesti páteře, zad, ale také dokáže deformovat celou postavu. Vlivem takové dámského prádla, jakou je dámská podprsenka, se často ničí i Vaše ramena a špatně zvolené košíčky na podprsence jsou schopny opticky přidat vaší postavě nějaké kilo navíc. V případě, že nosíte nevhodnou podprsenku, můžete klidně jíst velmi zdravě, žít bez kouření a jiných zlozvyků, avšak právě podprsenkou si prsa zničíte nejvíce. Vhodná dámská podprsenka je spolu s kalhotkami základem spodního prádla pro ženy, které by je výběru měli věnovat dostatečnou pozornost.

Podprsenku, kalhotky či jakoukoliv jinou dámskou prádlo si můžete vybrat i na našem eshopu VaseSpodniPradlo.cz