Plesová sezóna je v plném proudu a možná i Vy se chystáte na podobnou zábavu. Bez ohledu na to, zda máte v úmyslu absolvovat jen jeden nebo několik plesů, určitě se chcete ve společnosti cítit příjemně a chvíle s Vašimi blízkými či přáteli si vychutnávat. Kromě šatů musíte mít oblečenou i vhodnou podprsenku, která dokonale všechno ukryje a zároveň poskytne adekvátní komfort.

Barva a střih dámské podprsenky do šatů

Vhodná barva a střih podprsenky je vždy podmíněna Vašimi šaty. Máte šaty, které mají hluboký nebo široký výstřih odhalující poměrně velkou čas Vašeho dekoltu? Velmi vhodná podprsenka pro ženy v tomto případě bude balconettka, která nebude pod šaty vidět ani při velmi výrazném dekoltu. Samotné prsa Vám tato podprsenka zespodu přímo ideální vyzvedne a také jejich i vytvaruje. V případě balconettiek doporučujeme zejména tu bezešvou, která je snad neviditelná pod jakýmkoli oblečením. Také si můžete tuto dámskou podprsenku vybrat i bez ramínek, která se skvěle hodí i do šatů s celkem odhalenými rameny.

Další typy podprsenek vhodných do plesových šatů

Dalším typem plesových šatů je typ s ramínky spolu s odhalenými zády. V tomto případě je určitě vhodná podprsenka s praktickým křížením ramínek, kdy může být záda skutečně odhalen. V tomto případě se také hodí i podprsenka s transparentním obvodem, kdy tato dámská podprsenka je prakticky viditelná pouze ve své přední části. Zapínání samotné dámské podprsenky je směrem na bok a i proto se dají ramínka zcela bez problémů zaměnit za ty silikonové.

Dámská podprsenka do šatů s výstřihem V

Hluboký výstřih šatů směrem do V je určitě jeden z nejoblíbenějších. V takovém případě prostě podprsenka nemůže být vidět. Zcela ideálním pomocníkem je i v tomto případě bezešvá podprsenka, která je navíc v tělové barvě.

Vyberte si svou novou dámskou podprsenku i Vy z naší bohaté nabídky!