Nuže, zhubnout za pár dní několik kilogramů je často jen naše iluze. V mnoha případech to skutečně vzdáme hned druhý den s tím, že na to nemáme a dřina se pro nás skončila. Tak by to však rozhodně nemělo fungovat. My jsme si pro Vás připravili tipy, díky kterým opticky zhubnete téměř okamžitě. Nevěříte? Rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Dobrý střih dámského oblečení

Mít v kontaktech dobrého krejčího je rozhodně nezbytné. Halenky by bylo třeba zužovat, kalhoty zkracovat a často je třeba pohrát is rukávy. Jednoduše oblečení na míru Vám dokáže ubrat na váze pár kilo navíc. Při střihu se však nezaměňujte - příliš těsné oblečení skutečně není sexy na ženách s pár kily navíc. Volte raději zlatou střední cestu - v tomto případě se to vyplatí.

Nová dámská podprsenka - okamžitá pomoc!

Vyšší kila mají za následek často i větší poprsí, které potřebujete "schovat". Nedokonalý vzhled velmi snadno způsobí špatná velikost a tvar dámské podprsenky, která je v mnoha případech větší, než ve skutečnosti potřebujete. Klidně si nechte poradit při výběru podprsenky, skutečně na tom záleží.

Perfektní dámské kalhotky a ostatní spodní prádlo

Zmínili jsme dámské podprsenky, ale nezapomínejme ani na kalhotky a jinou spodní prádlo. Například dámské kalhotky ve špatném střihu bez problémů opticky zvýší Vaši hmotnost. Mnohé ženy postupně objevili kouzlo krajkového spodního prádla - zejména krajkových kalhotek, které si však rozhodně nekombinujte s těsnými kalhotami ani s těsnou dámskou sukní. Do spodního prádla však rozhodně investujte. Známe například různé body či tvarující šortky, které dokáží vytvarovat Vaši postavu a tím Vás "zbavit" i pár kilo navíc.

Džíny s vysokým pasem

Pro více ženy nepředstavitelný kus oblečení, avšak skutečně pomáhá. Takové džíny končí často až těsně pod prsy a dokáží změnit tvar vaší postavy k nepoznání. Tmavá, nejlépe černá barva je rozhodně tou správnou volbou pro tento retro model.